Written by 6:55 am Політика

ЗС України ліквідували до 150 окупантів і близько 15 одиниць ворожої техніки у Запорізькій області – Генштаб

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Збройні сили України ліквідували до 150 окупантів та близько 15 одиниць ворожої техніки у Запорізькій області, повідомляє Генеральний штаб України.

"За уточненою інформацією, внаслідок ударів Сил оборони за останні дні підтверджено ураження живої сили та техніки противника у Запорізькій області – до 150 військовослужбовців поранено та знищено близько 15 одиниць озброєння та військової техніки", – йдеться у повідомленні в ранковому зведенні Генштабу в четвер.

Водночас у телеграм-каналі НАЕК "Енергоатом" повідомляють, що окупанти починають звільняти і Енергодар (Запорізька обл.).

"Паніка, страх та очікування поразки, що охопили окупантів у Херсонській та Запорізькій областях, дійшли і до Енергодару. Учора, 19 жовтня, і сьогодні вночі з центрів компактного проживання російських військових та окупаційної "адміністрації" міста почали вивозити награбоване майно", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, зафіксовано масове пограбування готелю "Скіфський". Ворог виносив звідти і пакував у автобуси та вантажівки телевізори, холодильники, меблі, чайники та інші побутові речі.

Джерела: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0CKc6MD1khAiiqWeqVQZXm29esk3QkG9qZTL9yTufwg1zcR6F4D3SHhm77iZ7Di5sl

https://t.me/energoatom_ua/10293

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close