Written by 12:06 pm Міське будівництво

Житомир отримає фінансування з держбюджету на новий корпус лікарні №2 по «Програмі з відновлення України»

Комунальному підприємству «Лікарня №2 ім.В.П. Павлусенка» передали функції замовника і проєктно-кошторисну документацію для будівництва лікувально-діагностичного корпусу, на яке виділяють кошти з держбюджету.

Питання розглядали на позачерговому засіданні міськвиконкому 24 травня.

«З метою отримання субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на реалізацію проєкту у рамках «Програми з відновлення України» просимо комунальному підприємству «Лікарня №2 ім.В.П. Павлусенка» передати функції замовника і проєктно-кошторисну документацію від управління капітального будівництва по об’єкту «Нове будівництво лікувально-діагностичного корпусу КП «Лікарня №2» за адресою: м.Житомир, вул.Романа Шухевича, 2а», – сказав начальник УКБ В’ячеслав Глазунов.

Він уточнив, що ПКД вже готове, зараз в галузеву програму внесуть відповідні зміни і питання винесуть на розгляд сесії міської ради для виділення співфінансування проєкту з місцевого бюджету.

«Заявка подана, фінансування (з держбюджету дають), нам треба закласти наше співфінансування на найближчій сесії», – пояснив В’ячеслав Глазунов.

Джерело: https://zhitomir.info/

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close