Written by 8:48 pm Політика

Зеленський закликав жителів окупованих територій уникати призову до російської армії

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський закликав громадян окупованих районів півдня та сходу України уникати призову до російської армії.

"Особливо сьогодні хочу звернутися до наших людей у тимчасово окупованих районах півдня та сходу України. Найближчим часом окупанти намагатимуться забрати чоловіків до своєї армії. Скрізь так само, як у Донецьку та Луганську. Будь ласка, уникайте цього так, як можете", – сказав він у відеозверненні у середу.

"Намагайтеся виїхати з окупованої території. Якщо ж ви не можете цього зробити й опинитеся в російських військових структурах, за першої ж нагоди намагайтеся скласти зброю і прийти на українські позиції", – сказав також Зеленський.

Росія, зазначив він, "півроку цуралася навіть слова "війна", карала за нього своїх же людей кримінальними провадженнями, а тепер сама оголошує воєнний стан на окупованій території".

"Окупанти самі принесли війну на нашу землю під свою постійну брехливу тріскотню про нібито переговори, а тепер підписують якісь укази, що закріплюють війну. Ну, що можу сказати, просто істерика у "товаришів чекістів". Істерика, яка буде тим більше, ніж ближче буде поразка Росії", – заявив президент.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close