Written by 6:14 pm Політика

Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Київ. 5 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА- Президент України Володимир Зеленський провів у суботу засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, сказав він у відеозверненні у суботу.

"Провів сьогодні чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача – тривале, три години. Дуже детально проаналізували ситуацію на передовій, на всіх напрямках, на енергетичному фронті, ситуацію на кордонах. Знаємо, до чого готується ворог. Будемо відповідати і далі звільнятимемо нашу землю", – сказав він.

Також, зазначив він, "дуже докладно проаналізували все, що стосується постачання Силам оборони: це техніка, боєприпаси, зв’язок, зимові речі".

"Особливо розглянули протидію ракетному та дроновому терору – вже є досить значні результати в цьому, відсоток збитків став меншим, але є ще над чим працювати. Маємо забезпечити повний захист українського неба і робитимемо для цього й надалі все можливе і неможливе", – сказав Зеленський, додавши: "Найближчими тижнями очікуємо на добрі новини з ППО та ПРО для України".

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close