Written by 8:19 pm Економіка

Зеленський подякував за скорочення споживання електроенергії в пікові години

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський подякував громадянам, які скоротили витрати електроенергії в пікові години.

"У всій країні сьогодні продовжилося відновлення після дводенної російської ракетної атаки. Тоді було пошкоджено енергооб’єкти на території 12 областей та столиці. Станом на цей час повністю відновлено технічну можливість постачання електрики в більшості областей. У чотирьох регіонах роботи продовжуються, ремонти мають завершитися найближчим часом", – сказав він у відеозверненні у середу.

За словами Зеленського, "наші енергетики у деяких містах та районах змушені застосовувати графіки стабілізаційних відключень. Це потрібно виключно для збереження нормальної роботи всієї енергосистеми за таких умов – за умов, коли виробництво електрики поменшало".

"І я хочу ще раз подякувати всім нашим людям, які поставилися до цієї ситуації свідомо і роблять свій дуже важливий внесок у забезпечення нормальної роботи енергосистеми України. Варто продовжувати розподіляти своє споживання електрики за годинами всієї доби, щоб у пікові години якнайменше використовувати техніку, яка потребує значного обсягу електрики", – сказав президент.

Він також подякував усім головам областей, мерам міст та головам громад, які суттєво скоротили споживання електрики в комунальній сфері.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close