Written by 5:18 pm Економіка

Зеленський підписав два укази щодо санкцій проти російських олігархів та компаній – Данілов

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський підписав два укази, які ввели в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти російських олігархів та великої кількості російських компаній, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Сьогодні президент України підписав два укази про введення в дію санкцій, які були впроваджені РНБО. Це була велика, складна і дуже копітка робота. Після того, як укази будуть оприлюднені, там будуть досить несподівані прізвища олігархів РФ та дуже велика кількість компаній, підприємств тощо", – заявив Данілов у прямому ефірі "24 каналу".

За його словами, роботу щодо санкцій проведено бездоганно, щоб "було вивірено кожне прізвище".

Водночас, зазначив Данілов, серед переліку фізичних осіб є "одна людина, стосовно якої санкції будуть виключені на певний проміжок часу".

"Це відбувається з урахуванням питань національної безпеки, за листом одного з наших відомств. Але я не можу сказати, що це виняток (із санкцій – ІФ-У). Це певна відстрочка. (Бо – ІФ-У) є дуже тонкі речі, пов’язані з обміном полонених тощо, які ми не можемо видавати у публічний простір", – додав він.

Станом на 19:45 середи ці укази не оприлюднені на сайті Офісу президента.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=PZw14njAu0E

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close