Written by 8:14 pm Політика

Зеленський обговорив із Салліваном подальшу підтримку України з боку США та нагородив його орденом

(доданий останній абз)

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном, який прибув до Києва з візитом, повідомляє пресслужба глави держави.

"Сторони обговорили питання подальшої підтримки нашої країни з боку США для оборони та звільнення української території від окупантів, підвищення можливостей нашої держави для захисту критичної інфраструктури, фінансової та гуманітарної підтримки, посилення санкцій проти держави-агресора – Російської Федерації та консолідації міжнародної підтримки України", – йдеться в повідомленні.

Зеленський подякував Саллівану за підтримку України та вручив йому орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його було нагороджено за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавного співробітництва, підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Глава держави зазначив, що йому дуже приємно вручити Джейкові Саллівану цей орден.

Зеленський також нагородив старшого директора Ради національної безпеки США у Європі Аманду Слоат орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Білий дім у свою чергу повідомив: "Салліван оголосив про додатковий пакет допомоги в сфері безпеки на $400 млн, до якого увійдуть модернізовані танки T-72, безпілотні літальні апарати. Йдеться також про модернізацію 250 ракет класу "земля-повітря" HAWK для наступної передачі Україні". Салліван також підтвердив продовження економічної та гуманітарної допомоги Україні.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close