Written by 2:17 pm Економіка

Заводи Kromberg&Schubert у Луцьку перейшли на роботу на дизельних генераторах

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Два заводи німецької компанії Kromberg&Schubert у Луцьку (Волинська обл.), що випускають електричні кабельні мережі для автомобілів світових брендів, перейшли на роботу на дизельних генераторах у рамках режиму глобальної економії електроенергії, повідомила компанія Facеbook.

"Ми розпочали ці заходи (економії електроенергії – ІФ-У) ще до того, як у Луцьку зникло світло, тому були підготовлені", – зазначається у повідомленні на сторінці компанії у понеділок.

Як повідомлялося, 22 жовтня Луцьк зазнав ворожої ракетної атаки, внаслідок чого було повністю знищено об’єкт енергетики.

У свою чергу, Kromberg&Schubert зазначає, що режим глобальної економії діє в компанії вже шостий день. Зокрема, у виробничих цехах електрики під час планових обходів додатково моніторять освітлення, вимикаючи світло вдень, а під час повітряної тривоги працівники вимикають прилади на робочих місцях.

Встановлено також датчики руху, що вимикають освітлення за відсутності працівника, на конвеєрних лініях світло вимикається автоматично, коли працівників немає та конвеєр не працює певний час.

"В офісних приміщеннях не включаємо обігрівачі, чайники, кавоварки, вимкнули кавомашини, снекомати, звузили вибір харчування в їдальні. Не заряджаємо електроскутери, електрокари та інші транспортні засоби", – наголошується в повідомленні.

Компанія наголошує, що змогла забезпечити безперебійне виробництво та нагадує, що є найбільшим платником податків у Волинській області.

"Кромберг енд Шуберт Україна" створено у 2005 році. За даними Волинської облдержадміністрації, це був перший завод німецької компанії на території країн СНД, в який було інвестовано 11,5 млн євро.

Випускає бортові кабельні мережі для легкових автомобілів із давальницької сировини, що постачається Kromberg&Schubert.

Ще один виробничий майданчик компанії розташований у Житомирській області.

Джерело: https://www.facebook.com/kroschuLutsk/posts/pfbid035hjUu2oKVG3j7yAKAH2V5XNKTSDrziRp1YnT797HtgffAyGwrgpxJxLXuiTPEA8El

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close