Written by 4:54 pm Політика

Завершено ексгумацію 166 тіл на деокупованих територіях Донецької області – Нацполіція

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Завершено ексгумацію на місці найбільшого масового поховання в Лимані, де було знайдено тіла 111 цивільних і 35 військових ЗСУ, триває ексгумація з одиничних стихійних могил, повідомляє Національна поліція України.

"Загалом на деокупованих територіях північної Донеччини ексгумовано 166 тіл, серед них п’ятеро дітей", – ідеться в повідомленні Нацполіції в телеграм-каналі в четвер.

У повідомленні зазначається, що поліцейські завершили слідчі дії на кладовищі в Лимані, де після деокупації було виявлено два масові поховання – з цивільними та військовими, убитих закопували в траншеях, частина могил – безіменні.

"Серед ексгумованих на півночі Донеччини цивільних громадян 85 – чоловіки, 66 – жінки, 5 дітей, стать іще 10 осіб не встановлено. Люди гинули від мінно-вибухових і осколкових поранень унаслідок російських обстрілів, а також через природні причини. Є тіла з ознаками насильницької смерті", – інформують у Нацполіції.

З метою ідентифікації загиблих поліція Донецької області просить близьких родичів звернутися до відділення поліції для взяття біологічних зразків і проведення експертизи.

Джерело: https://t.me/UA National Police/8375

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close