Written by 10:26 am Політика

Затримано працівника Вовчанського лісгоспу, який співпрацював з окупантами та постачав їх деревиною для будівництва фортифікаційних споруд – СБУ

Харків. 5 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники УСБУ в Харківській області спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Чугуївської окружної прокуратури затримали 34-річного жителя Вовчанська, який добровільно пішов на співпрацю з російськими окупаційними військами.

"З липня він погодився на пропозицію ворога про службове підвищення та обійняв керівну посаду головного інженера "Вовчанського лісгоспу". Це фейкове підприємство окупанти створили на матеріально-технічній базі захопленого українського ДП "Вовчанське лісове господарство" Державного агентства лісових ресурсів України", – повідомляє УСБУ в Харківській області.

До окупації чоловік був керівником одного з цехів у Вовчанському лісгоспі. Після "підвищення", отриманого завдяки окупантам, він примусово залучив до роботи інших працівників підприємства, організував відновлення роботи лісгоспу із заготівлі деревини та налагодив її постачання російським військам для будівництва бліндажів та фортифікаційних споруд проти ЗСУ.

Затриманому повідомлено про підозру за ч.5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Джерело: https://www.facebook.com/ssu.kharkiv/posts/pfbid02gEmDuutRjsL5k941joJge2eEP2BRTKcRrBNdmyb1HAShLF6Ez12Hb2f8SLot9n7bl

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close