Written by 2:49 pm Політика

Затримано керівника Куп'янського водоканалу, який співпрацював з окупантами – СБУ

Харків. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники УСБУ у Харківській області за процесуального керівництва облпрокуратури затримали керівника КП "Куп’янський водоканал", який під час окупації співпрацював із так званою військово-цивільною адміністрацією міста, створеною загарбниками.

"У червні окупанти провели "реорганізацію" цього підприємства: закрили українське КП "Куп’янський водоканал" Куп’янської міської ради та створили на його базі нове підприємство. За розпорядженням російсько-окупаційної адміністрації керівника водоканалу було перепризначено на посаду директора нової компанії з приставкою "виконувач обов’язків", – повідомляє УСБУ у Харківській області.

За даними спецслужби, затриманий брав безпосередню участь у засіданнях та службових нарадах окупаційної адміністрації держави-агресора, погоджував із нею свої дії та рішення, агітував звільнених під час "реорганізації" працівників КП оформлятися на роботу в нове підприємство, створене окупантами.

Слідчі СБУ повідомили керівнику водоканалу про підозру за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність у формі провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором) Кримінального кодексу України.

Джерело: https://www.facebook.com/ssu.kharkiv/posts/pfbid02BhTVUcDVVF7RZjv8uc8zAGTo93HnjX1Zb1QVwpQNS5GuUQrdeuZKV2QbNsLs5NKol

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close