Written by 8:45 am Політика

Затримано єгеря з Лиманського району, який допомагав ворогові доносами на противників "руского міра"

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські правоохоронці затримали єгеря з деокупованого Лиманського району Донецької області – він повідомляв окупантам про покинуті будинки і доносив на місцевих жителів, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Викрито і повідомлено про підозру єгерю, який в окупованому з червня 2022 року с. Старий Караван Донецької області надавав російським військам допомогу у веденні бойових дій проти українських захисників", – йдеться в повідомленні Офіс генпрокурора в телеграм-каналі в п’ятницю.

За інформацією прокуратури, житель с. Старий Караван Лиманського району, достовірно знаючи про громадян, які евакуювалися з селища, повідомляв військовим РФ про покинуті житлові будинки, потім у них заселялися окупанти.

Крім цього, підозрюваний вказував на проукраїнськи налаштованих місцевих жителів. У подальшому стосовно них здійснювали "фільтраційні заходи", щоб протидіяти діяльності розвідувальних груп, які сприяють військовослужбовцям Збройних сил України в боротьбі проти армії країни-агресора. Від доносів єгеря постраждали близько 15 мирних громадян", – зазначають у прокуратурі.

Єгеря затримано у звільненому Лимані, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/6882

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close