Written by 10:34 am Події

Заступник глави ОП Тимошенко просить також жителів Житомирської та Черкаської областей обмежити сьогодні енергоспоживання

Київ. 15 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко закликав також жителів Житомирської та Черкаської областей обмежити споживання електроенергії сьогодні з 17:00 до 23:00.

"Хочу закликати всіх громадян на Київщині, у Києві, на Житомирщині, Черкащині та Чернігівщині мінімізувати сьогодні з 17:00 до 23:00 використання електроенергії", – сказав він в ефірі національного телемарафону в суботу

"Якщо не зберемося і не мінімізуємо енергоспоживання, справді можуть бути відключення", – зазначив Тимошенко

Він також звернувся до комерційних підприємств – заправок, невеликих магазинів, кафе сьогодні обмежити споживання електроенергії, зокрема вимкнути підсвічування біля входів.

Тимошенко наголосив, що фахівці працюють над усуненням наслідків обстрілу. "Сподіваюся, що сьогодні все буде відновлено й потрібно буде перечекати один день", – сказав він.

Раніше жителів Києва, Київської та Чернігівської областей закликали обмежити споживання електроенергії увечері 15 жовтня.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close