Written by 10:04 am Економіка

Warner Bros. Discovery прогнозує витрати на реструктуризацію $4,3 млрд до кінця 2024р.

Нью Йорк. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американська медіакомпанія Warner Bros. Discovery, створена минулого року в результаті злиття WarnerMedia (медіапідрозділу AT&T Inc.) з Discovery Inc., має намір реструктурувати операції, щоб урізати витрати.

Витрати на реструктуризацію бізнесу до кінця 2024 року становитимуть близько $4,3 млрд, прогнозують у компанії.

Основна частина витрат – від $2 до $2,5 млрд – припаде на сферу виробництва контенту. Компанія планує відмовитися від продовження низки вже розпочатих проєктів та спише пов’язані з ними витрати, повідомляє The Wall Street Journal.

Зокрема Warner Bros. Discovery відмовилася від випуску на екрани супергеройського фільму "Бетгерл" (Batgirl), серіалу "Напівсвіт" (Demimonde) та низки анімаційних фільмів.

Передбачалося, що злиття WarnerMedia і Discovery призведе до економії на витратах у розмірі $3,5 млрд. З моменту закриття угоди об’єднана компанія провела скорочення робочих місць, зокрема в підрозділі HBO та кабельних каналах Discovery. Раніше цього місяця також було оголошено про скорочення 26% робочих місць у телевізійному підрозділі Warner Bros.

Компанія опублікує звіт за третій квартал 3 листопада.

Акції Warner Bros. Discovery втрачають у ціні 0,6% на торгах у вівторок. З початку поточного року їхня вартість знизилася на 44%.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close