Written by 6:39 am Політика

Ворог провів ротацію на ЗАЕС і продовжує вести наступальні дії на бахмутському та авдіївському напрямках – Генштаб

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти продовжують підготовку мобілізованих, проводять ротацію та продовжують вести наступальні дії на бахмутському та авдіївському напрямках, повідомили у Генштабі.

"Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, покращити тактичне становище, зосереджує зусилля на стримуванні дій сил оборони на окремих напрямках, водночас веде наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках", – йдеться у ранковому зведенні Генштабу в фейсбуці.

Зазначається, що в Енергодарі російські окупанти здійснили ротацію особового складу на АЕС. Й далі фіксуються факти здійснення фізичного та морального тиску на працівників Запорізької АЕС з метою примушення їх до підписання контрактів з корпорацією "Росатом". Крім того, загарбники заборонили працівникам електростанції виїзд на територію, підконтрольну українській владі.

Також, за наявною інформацією, російська федерація продовжує підготовку частини мобілізованих осіб на загальновійськових полігонах та в підрозділах підготовки фахівців окремих спеціальностей.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close