Written by 2:03 pm Економіка

Влада Львівської області закликає знизити споживання електрики на 15%

Львів, 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав жителів області скоротити споживання електрики на 15%, щоб уникнути перевантаження енергосистеми.

"Дякую людям, які відреагували на заклики і почали рідше користуватися електроприладами. Завдяки цьому протягом кількох днів рівень споживання електроенергії на Львівщині був на 10% нижчим від звиклого, але тепер ми знову фіксуємо зростання. Щоб не перевантажувати енергосистему, маємо знизити рівень споживання на 15%", – написав Козицький у своєму телеграм-каналі.

Також він повідомив, що Львівська ОВА готує наказ про обмеження роботи зовнішньої реклами та підсвіток під час комендантської години, тобто з півночі до п’ятої години ранку.

"Також завтра проведу зустріч із представниками галузевих асоціацій нашої області. Обговоримо можливість зменшення потужностей та переходу на роботу в нічний час", – написав Козицький.

Вуличне освітлення залишається з міркувань безпеки, але найближчим часом планується врегулювати питання підсвічування споруд і пам’ятників.

Обмеження щодо максимального зменшення використання електроенергії з 7:00 до 23:00 продовжили до 21 жовтня включно.

Джерело: https://t.me/kozytskyy_maksym_official/5044

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close