Written by 7:44 am Політика

Від початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 2435 воєнних злочинів – поліція

Харків. 5 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На звільнених ЗСУ територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження та розмінування населених пунктів, від початку деокупаційних заходів вони відпрацювали вже близько 1 799,3 га території.

"Співробітниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 799,3 га. Вилучено 25 086 вибухонебезпечних предметів, знищено – 3 301", – повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 2435 воєнних злочинів, вчинених загарбниками під час окупації. З цих кримінальних проваджень переважна більшість (2145) зареєстрована за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Ще 245 кримінальних проваджень розпочато за ст.111-1 (колабораційна діяльність) КК України.

Минулої доби правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили 3 361 машину.

За підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп і проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції було доставлено для перевірки 10 осіб.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close