Written by 8:14 am Події

Унаслідок ворожої атаки сильно постраждав об'єкт енергетичної інфраструктури Київської області – НЕК "Укренерго"

Київ. 15 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – НЕК "Укренерго" повідомила про чергову російську атаку на критичну інфраструктуру, внаслідок чого об’єкт енергетичної інфраструктури в Київській області зазнав сильних пошкоджень.

"Сьогодні ворог здійснив черговий варварський напад на критичну інфраструктуру. В результаті об’єкт енергетичної інфраструктури на Київщині зазнав тяжких руйнувань. Спеціалісти НЕК "Укренерго" вже працюють, щоб відновити надійність енергоживлення Києва та центрального регіону", – йдеться у повідомленні у фейсбуці.

Диспетчерський центр "Укренерго" попереджає про можливе застосування графіків аварійних відключень.

"Просимо споживачів ощадливо споживати електроенергію, особливо з 17:00 до 23:00 години! Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи", – закликали в "Укренерго".

Джерело: https://www.facebook.com/npcukrenergo/posts/pfbid02Qq5tEtyqPE5VuD9RezutSYcFyYGb6amc5q8M88C1CYjZvbz5vJigjuPRVoykGfxRl

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close