Written by 10:19 am Економіка

"Укрзалізниця" з 15 жовтня запустить систему огляду пасажирів на вокзалі Дніпра

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На залізничному вокзалі Дніпра з 15 жовтня запрацює комплексна система огляду пасажирів і багажу за допомогою технічних засобів, що застосовуються в аеропортах, повідомляється в телеграм-каналі "Укрзалізниці".

На вокзалі, зокрема, буде встановлено рентгено-телевізійний інтроскоп та стаціонарний металодетектор.

Пасажири з проїзними документами на поїзди далекого сполучення, відвідувачі довідкового бюро, залів очікування та камер зберігання, а також ті, хто проводжає та зустрічає, допускатимуться в контрольну зону через центральний вхід вокзалу.

Пасажири рейсів приміського сполучення проходитимуть контроль на цокольному поверсі поряд із приміськими касами вокзалу.

Вхід із цокольного поверху до центрального вестибюля вокзалу, а також вихід до поїздів через пішохідний міст буде перекрито.

"Просимо пасажирів та інших відвідувачів вокзалу звернути увагу на ці зміни. Процедура перевірки займе не більше ніж 15 хвилин", – наголошують в "Укрзалізниці".

Нагадується, що аналогічні системи вже понад чотири місяці працюють на Київському центральному залізничному вокзалі і два місяці – у Харкові, забезпечуючи безпеку пасажирів.

Джерело: https://t.me/UkrzalInfo/3390

(Visited 5 times, 1 visits today)
Close