Written by 4:03 pm Економіка

"Укроборонпром" відсторонив від виконання службових обов'язків директора приладобудівного заводу через повідомлення йому про підозру

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державний концерн "Укроборонпром" відсторонив від виконання службових обов’язків директора приладобудівного заводу через повідомлену йому підозру в корупції та махінаціях із товарами військового призначення, повідомляє пресслужба концерну.

"Сьогодні, 25 жовтня, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру черговому фігуранту кримінального провадження, пов’язаного з ТОВ "Оптимумспецдеталь". Ним виявився очільник одного з підприємств-учасників концерну. Так, згідно з повідомленнями НАБУ та САП, упродовж вересня 2016-го – січня 2017 року керівник заводу отримав від представників "Оптимумспецдеталі" понад 2 млн 440 тис. грн неправомірної вигоди за приховування низки махінацій", – зазначено в повідомленні.

"Укроборонпром" наголошує, що співпрацює з правоохоронними органами та надає всебічне сприяння і щодо розслідування цієї справи, і розкриття усіх кримінальних злочинів, провадження щодо яких наразі відкрито.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close