Written by 4:19 pm Економіка

"Укргазвидобування" у вересні-2022 досягло рекордного показника буріння – 30,2 тис. м

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – БУ "Укрбургаз", буровий підрозділ АТ "Укргазвидобування" (УГВ), у вересні 2022 року досяг рекордного показника буріння нових свердловин – 30,222 тис. метрів, повідомляється на сайті компанії у вівторок.

"Більш того, у вересні буровики також встановили рекорд із добового проходження – 1504 метри", – зазначили в АТ.

Як наголосили в УГВ, такого результату вдалося досягти в умовах, коли частина родовищ компанії досі тимчасово окупована або вони розташовані поблизу лінії фронту, тож вести на них діяльність немає можливості. Більше того, в результаті війни було обмежено технічний парк компанії, а постачання необхідних для роботи товарів та послуг значно ускладнилося.

"З початком війни нам довелося призупинити більшість виробничих операцій. Але вже за місяць, разом із успіхами військових, ми почали активно їх відновлювати. Буріння стало ключовим фокусом, адже саме нові свердловини дають найбільший ефект для компенсації природних втрат та приросту видобутку вуглеводнів", – заявив процитований сайтом т.в.о. гендиректора "Укргазвидобування" Олександр Романюк.

За його словами, УГВ ставить за мету на 2023 рік повернутися до перерваного повномасштабною війною зростання видобутку вуглеводнів.

За інформацією компанії, "Укрбургаз" має у своєму розпорядженні найбільший в Україні сучасний парк бурових верстатів. Фахівці регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації за міжнародними стандартами, зокрема у рамках запущеної в компанії програми "Школа буріння".

"Буровики "Укргазвидобування" акумулювали свій досвід та експертизу, щоб досягти максимально можливого результату. Спільно з іншими підрозділами ми продовжуємо працювати над підвищенням внутрішньої ефективності, щоб впроваджувати технологічно нові проєкти, здатні розкривати потенціал українських надр", – сказав в.о. директора "Укрбургаз" Іван Сушинський, слова якого наведено на сайті УГВ.

"Укргазвидобування" є найбільшим підприємством із видобутку газу у Центральній та Східній Європі, забезпечуючи в Україні понад 70% видобутку природного газу вітчизняною компанією. Входить до групи "Нафтогаз".

Компанія забезпечує повний цикл виробництва вуглеводнів від пошуку та розвідки родовищ нафти та газу до розробки та видобутку, переробки вуглеводнів та реалізації продукції нафтопереробки.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close