Written by 2:03 pm Економіка

"Укренерго" запровадило тимчасове контрольоване обмеження споживання е/е у Харківській, Сумській та Полтавській областях

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – НЕК "Укренерго" запровадило тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії ще у трьох областях України, повідомила компанія у телеграм-каналі.

"Через різке збільшення рівня споживання електроенергії диспетчерський центр "Укренерго" змушений запровадити тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у Харківській, Сумській та Полтавській областях", – зазначено у повідомленні.

В "Укренерго" нагадали, що час відключення кожної конкретної вулиці визначає оператор розподільчих мереж (обленерго).

Як повідомлялося, раніше у четвер диспетчерський центр НЕК запровадив тимчасове контрольоване обмеження споживання е/е у Києві, а також Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

Пресслужба "ДТЕК Київські електромережі" підтвердила, що "Укренерго" запровадило стабілізаційні відключення електроенергії у Києві з 12:58 20 жовтня.

"Відключення триватиме для кожного клієнта не більше чотирьох годин. Однак воно може повторитися для деяких споживачів протягом доби за вісім годин, якщо "Укренерго" не скасує застосування стабілізаційних відключень", – уточнили в компанії.

Список вулиць, яких може стосуватися таке відключення, розміщено на сайті та соцмережах "ДТЕК Київські електромережі"

При цьому "Київські електромережі" закликала всіх мешканців Києва підтримати енергосистему та споживати електроенергію помірно: вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17.00 до 23.00.

"Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів", – наголосили в компанії.

Джерела: https://t.me/Ukrenergo/1575, https://yasno.com.ua/schedule-turn-off-electricity

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close