Written by 4:18 pm Uncategorized

"Укренерго" разом із обленерго вдалося відновити енергопостачання майже у всій Україні після атаки агресора 10 жовтня та впоратися із сьогоднішніми ударами

Київ. 11 жовтня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – НЕК "Укренерго" спільно з обласними енергорозподільчими компаніями вдалося відновити енергопостачання майже на всій території України, яка зазнала безпрецедентної за своїми масштабами атаки російських військ по енергетичній інфраструктурі 10 жовтня, повідомила компанія.

"Фахівцям "Укренерго" та обленерго вдалося відновити електроживлення майже на всій території України після вчорашньої терористичної атаки росіян на енергетичні об’єкти", – йдеться у повідомленні компанії у вівторок увечері.

За даними "Укренерго", стабілізовано енергоживлення західних областей, майже повністю відновлено електропостачання у Харківській області, продовжуються відновлювальні роботи у Київській та інших центральних областях.

Водночас "Укренерго" зазначила, що її диспетчерському центру та обленерго вдалося, завдяки застосуванню резервних схем постачання, не втратити рівень споживання у західних та східних областях після нової атаки на їхню енергоінфраструктуру, здійснену РФ у вівторок.

При цьому компанія попередила, що у вівторок увечері у Києві та в центральних областях знову застосовуватимуться обмеження споживачів, хоча вдень вдалося обійтися без них. Там вкотре пояснили, що це пов’язано із необхідністю розвантажити енергоінфраструктуру для швидкого проведення відновлювальних робіт. Графіки аварійних відключень можуть тривати понад дві години та публікуються на сайтах обленерго.

У компанії також подякували українцям за відгук знизити споживання у вечірні години, що, за її розрахунками, дало змогу у всій країні досягти зниження на 1,5-2 ГВт (еквівалент роботи двох атомних блоків), або на 13-15%, порівняно зі звичайним буденним осіннім днем.

"Ми не просимо вас сидіти в темряві. Ми просимо не вмикати потужні прилади одночасно з 17:00 до 23:00, наприклад, перенести прання на ніч, скоротити частоту вмикання електрочайників, на декілька годин відключити теплу підлогу, не пилососити і не прасувати одночасно. Заряджайте свої акумуляторні ліхтарі та павербанки також уночі", – порадили в "Укренерго".

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close