Written by 12:39 pm Політика

"Укренерго" попередило про тимчасове контрольоване обмеження споживання е/е в центральних областях

(додано текст 4-7-го абз.)

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – НЕК "Укренерго" фіксує в центральних областях країни швидке зростання споживання електроенергії, тому диспетчерський центр змушений запровадити в цьому регіоні тимчасове контрольоване обмеження споживання.

"Просимо мешканців Києва та Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської областей терміново зменшити споживання електроенергії! Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання", – йдеться в повідомленні.

В "Укренерго" нагадали, що час відключення конкретних вулиць визначає оператор розподільчих мереж (обленерго).

Пресслужба "ДТЕК Київські електромережі" підтвердила, що "Укренерго" запровадило стабілізаційні відключення електроенергії в Києві з 12:58 20 жовтня.

"Відключення відбуватимуться для кожного клієнта не більше ніж чотири години. Однак воно може повторитися для деяких споживачів протягом доби через вісім годин, якщо "Укренерго" не скасує застосування стабілізаційних відключень", – уточнили в компанії.

Список вулиць, яких може стосуватися таке відключення, розміщено на сайті та соцмережах "ДТЕК Київські електромережі" (https://yasno.com.ua/schedule-turn-off-electricity).

"Для того щоб підтримати енергосистему, закликаємо всіх мешканців Києва споживати електроенергію помірно: вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торговельних центрів", – попросили в "ДТЕК КЕМ".

Джерело: https://t.me/Ukrenergo/1572

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close