Written by 2:19 pm Економіка

Українські військові є одними з найкращих фахівців у світі – Буданов

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські захисники є одними з найкращих військових фахівців на планеті, вважає начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

"Безумовно, українські військові вже є одними з найкращих фахівців у світі хоча б із тієї причини, що це перша після Другої світової абсолютно повністю конвенційна війна, в якій використовують абсолютно всі типи озброєння: від крилатих ракет повітряного базування до крилатих ракет із підводних човнів", – сказав Буданов в ефірі національного телемарафону у п’ятницю.

Він зазначив, що більшого досвіду ведення такої війни, ніж має українська армія, нині немає ні в кого у світі. "Це ніхто аж ніяк не ставить під сумнів і з радістю обмінюються з нами досвідом", – наголосив голова ГУР.

За його словами, після завершення повномасштабної війни "багато у військовій науці, у стратегії, у тактиці ведення бою зміниться виходячи з того, як просувалася ця війна".

Буданов також додав, що вважає успішну роботу української розвідки одним із головних досягнень у повномасштабній війні з РФ, оскільки для України "немає несподіванок від противника".

"Немає жодної дії, яка стала б для нас тією чи іншою мірою повністю несподіваною. До всіх їхніх підлих і підступних витівок ми підходимо підготовленими", – підсумував голова ГУР.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Close