Written by 2:19 pm Економіка

Українські прокурори спільно з представниками МКС фіксують воєнний злочин РФ – атаку на енергетичну інфраструктуру Київської області

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські прокурори спільно зі слідчими та аналітиками Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС), а також фахівцями Міжвідомчої робочої групи фіксують черговий воєнний злочин, скоєний армією країни-агресора в Київській області, – обстріл енергетичної інфраструктури, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Спеціалісти Офісу прокурора МКС тепер можуть самостійно проводити слідчі та процесуальні дії на території України після їх погодження з генпрокурором. Повноваження МКС були розширені після підписання президентом України закону, яким внесено зміни до Кримінального процесуального кодексу України", – пояснюють в Офісі генпрокурора.

Згідно з повідомленням, слідчі групи працюють у Київській області.

"Фіксують наслідки атаки, здійсненої на об’єкти критичної інфраструктури, 13 жовтня 2022 року. Дії ворога кваліфіковано як порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України)", – інформують у відомстві.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ГУ СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Офісу генпрокурора та Київської обласної прокуратури.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/posts/prokurori-spilno-z-predstavnikami-mks-fiksuyut-cergovii-zlocin-viiskovix-rf-ataku-na-energeticnu-infrastrukturu-kiyivshhini?fbclid= IwAR1wAcfms3sJ1tBSDjE6rJ4vb801rYHrBVFdmlDKROxfqTnQ9BFTusH3RDE

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close