Written by 10:04 am Економіка

Україна стала членом Європейської організації публічного права – Міносвіти

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Україна стала членом Європейської організації публічного права, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"21 жовтня 2022 року президент України Володимир Зеленський підписав закон України "Про приєднання України до Угоди про заснування та Статут Європейської організації публічного права" (ухвалений Верховною Радою України 6 жовтня 2022 року №2634-IX). Україна стала повноправним членом Європейської організації публічного права (ЄОПП)", – йдеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що це сприятиме: подальшій співпраці та прогресивному розвитку освіти та науки в Україні та Європі; ефективній реалізації реформ в Україні, зокрема підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері права; реалізації спільних ініціатив.

Також це дасть змогу залучити ЄОПП до адаптації національного законодавства до європейського для реалізації задекларованого стратегічного курсу державної політики України – вступу до ЄС.

Європейська організація публічного права (ЄОПП) – міжнародна організація, створена у 2004 році в Афінах, Греція. Метою Організації є поширення знань у галузі публічного права та просування європейських цінностей через публічне право. ЄОПП має статус спостерігача в Генеральній Асамблеї ООН, Міжнародній організації праці, Міжнародній організації з міграції. На 5 липня 2022 року до Угоди приєдналися 17 країн.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close