Written by 8:02 am Економіка

УДП домовилося з румунською TTS про рейдову перевалку сільгосппродукції в порту Констанци

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) уклало рамкову домовленість із TTS Group S.A (Румунія) про можливість перевалки української сільгосппродукції на рейдових стоянках порту Констанца (Румунія) з барж УДП на морські судна для подальшого експорту до третіх країн.

Як повідомив гендиректор УДП Дмитро Москаленко, особливо активно компанія працює саме з цією країною, реалізувавши з початку 2022 року понад половину експортних відвантажень через її порти.

"Перша зустріч відбулася з представниками румунської TTS Group S.A. Партнери підтвердили можливість перевалки на рейдовій стоянці Констанци за схемою баржа-судно, УДП отримала відповідні цінові пропозиції. Рейдова перевалка дозволить УДП значно пришвидшити обертання флоту, адже очікування в черзі на розвантаження у терміналі порту зазвичай забирає занадто багато часу", – написав він у фейсбуці.

Москаленко також зазначив, що завдяки угоді УДП зможе пропонувати українським аграріям або трейдерам весь логістичний експортний ланцюжок "під ключ" – від перевалки сільгосппродукції у річковому порту країни до завантаження на морські судна у Румунії.

За його даними, нова логістична модель УДП у кооперації з TTS дає змогу успішно конкурувати з прямими відправками морських суден з українського Ізмаїлу, оскільки річкові порти України не можуть обслуговувати судна великого тоннажу, які здатні заходити до порту Констанци.

Москаленко уточнив, що TTS Group має найбільший річковий флот на Дунаї: він налічує майже півтисячі суден загальною ємністю 800 тис. тонн. Група має власні термінали в Констанці та семи річкових портах Дунаю. Їй також належать вісім плавкранів.

Як повідомлялося, у липні 2022 року в порту Констанци розпочав роботу плавучий кран TTS для перевантаження на рейді сільгоспкультур, що прибувають з України Дунаєм, із барж на комерційні кораблі для подальшого відправлення до третіх країн.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0us7FAfjMJsjJijctnEKoVcKRo9LhsmpBQuBirVtgbz5Xeg4TEVJxzDU65RUxRygGl&id=101650835953

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close