Written by 6:56 am Політика

У Сєвєродонецьку влада збирає списки охочих оселитися в чужі будинки, а в Кремінній затримали російських мобілізованих, які відмовилися воювати

Київ. 23 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Сєвєродонецьку окупаційна влада збирає списки охочих оселитися в чужі будинки, а в Кремінній затримали російських мобілізованих, які відмовилися воювати, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"У Сєвєродонецьку вже збирають списки бажаючих заселитися в чужу домівку. Адміністрація пропонує квартири з усіма умовами. Опитування розпочали із вулиці Новікова", – написав він у телеграм-каналі вранці в неділю.

На півночі Луганської області почастішали випадки шантажу населення окупантами шляхом знеструмлення населених пунктів, що змушує деяких людей поступово залишити власні будинки.

Також, за словами Гайдая, на одному із підприємств у Кремінній під вартою утримуються "мобіки", які відмовилися воювати.

"Як стало відомо з відкритих джерел, лише в одному 488-му мотострілецькому полку близько 70% мобілізованих після прибуття на передові позиції відмовилися воювати", – зазначив він.

За його словами, дехто втік, решту утримують під охороною та намагаються під психологічним тиком повернути у стрій та відправити їх в атаку.

Джерело: https://t.me/luhanskaVTSA/6462

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close