Written by 4:39 am Політика

У разі ядерного удару по Україні російська армія буде знищена – Боррель

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Якщо Росія застосує ядерну зброю проти України, то отримає потужну неядерну відповідь з боку Заходу, яка знищить російську армію, заявив високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель.

"Люди, які підтримують Україну, ЄС, держави-члени, США, НАТО не блефують також. Будь-яка ядерна атака проти України створить відповідь, не ядерну, але настільки потужну відповідь з військового боку, що російська армія буде повністю знищена", – цитують на сайті Дипломатичної служби Європейського Союзу слова Борреля.

Представник ЄС зазначив, що наслідки можливої ядерної війни можуть бути катастрофічними для всього світу. За його словами, необхідно "продовжувати підтримувати Україну і шукати дипломатичні рішення" (конфлікту, що склався – ІФ-У).

"І ми маємо бути готові зробити стільки ж, скільки ми робимо сьогодні, підтримуючи Україну в мирних переговорах, тому що світові потрібно, щоб ця війна припинилася", – наголосив Боррель.

Раніше Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив на важливості продовження консультацій та координації союзників з ядерних питань НАТО, щоб не втрачати пильності.

Джерело: https://www.eeas.europa.eu/eeas/european-diplomatic-academy-opening-remarks-high-representative-josep-borrell-inauguration_en

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close