Written by 4:41 pm Економіка

У Мінкультури заявляють про понад 4 млрд переглядів контенту російськомовного телеканалу "FreeДом" у соцмережах і партнерських каналах

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Міністерстві культури та інформаційної політики України заявляють, що контент російськомовного телеканалу "FreeДом" у соціальних мережах і партнерських каналах зібрав близько понад 4 млрд переглядів.

"Сумарна кількість переглядів контенту російськомовного інформаційного марафону "FreeДом" у соціальних мережах і партнерських каналах перетнула позначку у 4 млрд. Тільки за вересень матеріали марафону в диджитал переглянули близько 500 млн разів", – йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначено, що протягом вересня суттєво зросла кількість переглядів із Росії, зокрема приріст аудиторії становив 12,6%.

Загальна частка користувачів із Росії, які регулярно дивляться FreeДом, за інформацією міністерства, збільшилася до 57,2%.

За даними відомства, у топ міст за переглядами: Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Єкатеринбург.

"Примітно, що найбільше переглядів із Росії зібрав матеріал про реальні цифри втрат російської армії в неспровокованій повномасштабній війні Росії проти України. Відповідне відео на YouTube-каналі FreeДом переглянули 766,5 тис. разів, 78,5% – росіяни", – йдеться в повідомленні.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close