Written by 8:56 am Політика

У Києві внаслідок обстрілів пошкоджено два об'єкти критичної інфраструктури, можливі перебої з електро- та водопостачанням – Кличко

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Києві внаслідок ракетного обстрілу пошкоджено два об’єкти критичної інфраструктури. Триває ліквідація надзвичайної ситуації, на місцях працюють аварійно-рятувальні служби, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Наразі частково обмежене надання послуг електро- та водопостачання в багатьох будинках на лівому березі столиці. В деяких будинках можливе пониження тиску в водопровідній мережі, зміна кольору та прозорості води", – написав Кличко у телеграм-каналі.

Він звернувся до жителів міста із закликом максимально економити електроенергію та не вмикати потужні електроприлади. Жителів будинків, у яких знижено тиск у водопровідній мережі, мер закликав максимально економно витрачати воду. Жителям будинків, у яких тимчасово припинено водопостачання, рекомендується знайти найближчий від будинку бюветний комплекс, колонку чи автомат із продажу питної води та зробити запас.

"Міські служби роблять усе можливе, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію та повернути киянам життєво необхідні послуги", – наголосив Кличко.

Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/1570

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close