Written by 4:41 am Політика

У Києві та області до вечора неділі знову скасували стабілізаційні відключення електроенергії – ДТЕК

Київ. 24 жовтня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Оператори системи розподілу електроенергії "ДТЕК Київські електромережі" та "ДТЕК Київські регіональні електромережі" повідомили про відміну стабілізаційних відключень ресурсу до вечора неділі.

"Повернули світло всім споживачам (Києва та Київській області – ЕР), до яких 23 жовтня застосовувалися стабілізаційні відключення світла за розпорядженням НЕК "Укренерго" з 11.13 до 21:24", – йдеться у повідомленнях компаній на їхніх сайтах.

Згідно з ними, всі будинки в столиці та області забезпечені електрикою.

При цьому компанії наголошують, що актуальність максимальної економії електроенергії як для населення, так і для бізнесу зберігається, оскільки ситуація в енергосистемі є складною.

Інформацію про застосування повторних відключень компанії рекомендують відстежувати, зокрема, на сайтах.

Як повідомлялося, у Києві та області до ранку неділі було скасовано стабілізаційні відключення електроенергії, запроваджені 9:20 22 жовтня до 00:36 23 жовтня після масштабних ударів російських військ по енергосистемі 22 жовтня.

Тоді також НЕК "Укренерго" вимушено запровадила обмеження електропостачання у Києві та десяти областях. За даними компанії, масштаби руйнувань цього дня зіставні чи більше зруйновані, завдані енергосистемі 10-12 жовтня. Раніше міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що російські повітряні атаки на енергосистеми, що активізувалися з 10 жовтня, пошкодили 30-40% загальної національної енергетичної інфраструктури. За його підрахунками, пошкоджено орієнтовно половину потужностей теплової генерації, через що Україна втратила 4000 МВт потужностей.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close