Written by 11:00 am Політика

У Києві та низці регіонів скасовані стабілізаційні відключення електроенергії

Київ. 23 жовтня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – "ДТЕК Київські електромережі" повідомили про скасування до ранку неділі стабілізаційних відключень електроенергії в Києві.

"ДТЕК Київські електромережі" повернув світло всім споживачам, до яких застосовувалися стабілізаційні відключення світла за розпорядженням НЕК "Укренерго" з 9:20 22 жовтня до 00:36 23 жовтня. Всі будинки в Києві зі світлом", – йдеться в повідомленні компанії на сайті в неділю.

Зі свого боку, СЕО постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко у своєму Facebook зокрема повідомив про скасування відключень у Києві.

"Відбій енергетичної тривоги в Києві", – написав він, порадивши стежити за повідомленнями компанії, щоб мати час на підготовку до можливих відключень.

"ДТЕК Київські регіональні електромережі" і "ДТЕК донецькі електромережі" також повідомили, що до ранку неділі всі їхні клієнти, до яких за розпорядженням "Укренерго" застосовувалися стабілізаційні обмеження, теж зі світлом через їх скасування.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль на ранок неділі повідомив, що протягом ночі енергетикам вдалося підключити до енергопостачання більшість абонентів, яким воно було обмежене через російські атаки на енергосистему. "Зараз працюємо над підключенням ще 24 750 абонентів. Це, зокрема, жителі смт Зоря, Олександрія, Клевань, Оржів, Шпанів, Шубків та інші", – написав він у своєму Facebook.

При цьому у всіх публікаціях залишається заклик до українців – як населення, так і бізнесу, максимально економити електроенергію і не створювати додаткового навантаження на мережі в пікові години.

Як повідомлялося, внаслідок пошкоджень енергетичної інфраструктури України в результаті ранкових масштабних повітряних атак російських військ 22 жовтня НЕК "Укренерго" вимушено запровадила обмеження електропостачання в Києві і десяти областях. За даними компанії, масштаби руйнувань в цей день можна порівняти або вони більші, ніж завдані енергосистемі 10-12 жовтня. Раніше міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що російські повітряні атаки на енергосистеми, що активізувалися з 10 жовтня, пошкодили 30-40% загальної національної енергетичної інфраструктури. За його підрахунками, пошкоджена орієнтовно половина потужностей теплової генерації, через що Україна втратила 4000 МВт потужностей.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close