Written by 10:26 am Політика

У Харківській області затримано експоліцейську, яка перейшла в окупаційний "правоохоронний орган" за зарплату в 50 тис. рублів

Харків. 5 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Дворічній Харківській області поліцейські затримали свою колишню колегу, яка під час окупації добровільно погодилася на співпрацю з ворогом.

"Поліцейська в червні цього року була звільнена зі служби в лавах поліції за невихід з окупації. Відомо, що жінка добровільно передала видану їй табельну вогнепальну зброю військовим РФ і працювала на посаді "в.о. старшого дільничного інспектора", – повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Як повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури, окупанти платили затриманій 50 тис. рублів щомісяця.

"Експоліцейська особисто проводила прийом і відпрацювання заяв і повідомлень про події. Щомісяця жінка отримувала заробітну плату в розмірі 50 тисяч рублів. Наприкінці липня колаборантці навіть видали посвідчення, підписане так званим головою військово-цивільної адміністрації, терміном на один рік", – йдеться у повідомленні.

Після деокупації колишня поліцейська ховалася в підвальних приміщеннях у Дворічній. Її затримали в порядку ст.208 КПК України.

"Наша принципова позиція залишається незмінною – зрадники відповідатимуть, без жодних винятків", – цитує відділ комунікацій начальника ГУ Нацполіції в Харківській області Володимира Тимошка.

Затриманій повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч.7 ст. 111-1 КК України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування проводять слідчі другого СВ ТУ ДБР, розташованого у Полтаві, оперативний супровід – другий оперативний відділ ТУ ДБР у Полтаві та Харківське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Процесуальне керівництво здійснює Харківська облпрокуратура.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close