Written by 5:18 pm Економіка

У деокупованому Куп'янську відновлено електропостачання восьми тисяч споживачів, у Куп'янську-Вузловому відновлено газопостачання – Синєгубов

Харків. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У деокупованих Куп’янську та Куп’янську-Вузловому частково відновлено подачу електрики та газопостачання, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"З електрикою вже 8 тисяч споживачів (у Куп’янську – ІФ), роботи продовжуються. Що важливо, відновили газопостачання у селищі Куп’янськ-Вузловий, де проживають понад 4 тисячі людей", – написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, також триває робота з підготовки відновлення мостів та переправ через Оскол.

"Особливе питання – відновлення мостів і переправ, залучили підрядні організації для обстеження. Через річку Оскол доставляємо гуманітарні вантажі, тож ця критична інфраструктура –у пріоритеті", – написав Синєгубов.

Він повідомив також, що в Куп’янськ та Куп’янськ-Вузловий поступово повертаються мешканці, відновлюють роботу медустанови.

"Є в планах запустити роботу кількох компаній, люди поступово повертаються і їм потрібна робота. Також у місті запрацювала поліклініка, тут безкоштовно надають первинну медичну допомогу. Необхідними ліками також забезпечуємо. Крім того, функціонує міська лікарня, де паралельно проводимо відновлювальні роботи", – відзначив Синєгубов.

Джерело: https://t.me/synegubov/4558

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close