Written by 8:00 am Міське будівництво

У Бучі збудують новий двоповерховий “Епіцентр”

«Епіцентр» збудує новий гіпермаркет у Бучі на Новому шосе.

Керівництво «Епіцентру» не випадково обрало саме Бучу першим містом для відновлення.

«Буча стала символом болю та страждань українського народу, її відродження — початок нової історії. Адже цей проект дасть поштовх для подальшої відбудови регіону», – заявив гендиректор мережі Петро Михайлишин.

Нова будівля матиме площу 100 тисяч квадратних метрів — це уп’ятеро більше за площу зруйнованого ТРЦ. вже проводять підготовку до спорудження нового гіпермаркету: завершили демонтаж та вийшли на фінальну стадію розробки архітектурного проєкту.

Проєкт нового гіпермаркету

Фото: “Епіцентр”

Нову будівлю розмістять на площі 100 тисяч квадратних метрів, що уп’ятеро більше за зруйнований. Торговельний центр матиме наземний паркувальний майданчик та підземний паркінг. Будівля одразу проєктується з використанням джерел альтернативної енергії ти системами рекуперації.

Частину торгових площ компанія планує здати в оренду українським та міжнародним операторам роздрібної торгівлі, розваг та громадського харчування.

“Розуміємо, що це більше соціальний, ніж комерційний проєкт. Але він дасть поштовх для відбудови регіону та, сподіваємось, поверне надію та впевненість людям, які тут живуть”, — зазначив Петро Михайлишин, генеральний директор мережі “Епіцентр”.

Джерело: https://hmarochos.kiev.ua/

(Visited 20 times, 1 visits today)
Close