Written by 10:40 am Політика

Трасс повідомила Карлу III про відставку з посади прем'єра Великої Британії

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр Ліз Трасс поінформувала короля Карла III про відставку, повідомляють у вівторок у Букінгемському палаці.

"Член парламенту Трасс провела аудієнцію з королем цього ранку і повідомила про свою відставку з посади прем’єр-міністра", – йдеться у повідомленні Букінгемського палацу, у ньому зазначається, що Карл III прийняв цю відставку.

Після зустрічі Трасс із королем до Букінгемського палацу прибув ексміністр фінансів Ріші Сунак, якого Карл III офіційно попросить сформувати уряд.

Перед тим як поїхати на останню аудієнцію з королем, Трасс виступила з промовою на Даунінг-стріт. Вона заявила, що бути прем’єр-міністром для неї було величезною честю, а також побажала успіху своєму наступнику.

"Я бажаю Ріші Сунаку великого успіху", – сказала вона, додавши, що вірить у британський народ і в те, що найкращі дні у нього попереду. Також Трасс запевнила, що залишиться у політиці.

Минулого четверга Трасс заявила про звільнення. З огляду на те, що вона реально пішла з посади тільки зараз, то виходить, що вона очолювала уряд 49 днів – найкоротший термін за всю історію британських кабінетів.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close