Written by 5:14 pm Політика

Токаєв та ще п'ять кандидатів вступають у боротьбу за посаду президента Казахстану

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Центральна виборча комісія (ЦВК) Казахстану у п’ятницю завершила реєстрацію кандидатів на посаду президента країни.

Згідно з календарним планом ЦВК, реєстрація кандидатів у президенти завершилася о 18:00 за місцевим часом. З цього самого моменту розпочинається проведення передвиборчої агітації, яка завершиться в нуль годин дня, що передує дню виборів.

У боротьбу за посаду президента вступають шість кандидатів, зареєстрованих ЦВК: чинний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв (висунутий народною коаліцією громадсько-політичних сил); Нурлан Ауєсбаєв (кандидат від опозиційної Загальнонаціональної соціал-демократичної партії (ЗСДП); Мейрам Кажикен (від республіканського об’єднання "Співдружність профспілок Казахстану "Аманат"); Жигулі Дайрабаєв (від народно-демократичної патріотичної партії "Ауил"); Каракат Абден (від альянсу соцпрацівників); Салтанат Турсинбекова (від громадського об’єднання "Казак аналары – дестурге жол" (Казахські матері – шлях до звичаїв).

Загалом на посаду президента Казахстану було висунуто 12 осіб, із них шестеро вибули з передвиборчих перегонів на етапі перевірки даних.

Позачергові вибори президента Казахстану призначено на 20 листопада.

Теледебати кандидатів у президенти Казахстану призначено на 11 листопада.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close