Written by 12:20 pm Економіка

Ткаченко про збитки для об'єктів культури Києва внаслідок російських обстрілів у понеділок: Йдеться про мільйони гривень

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Збитки для об’єктів культури в Києві внаслідок російських обстрілів у понеділок, 10 жовтня, становлять кілька мільйонів гривень, повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"Є необхідні кошти, які зараз виділятиме уряд для музеїв не лише нашого підпорядкування, а й інших відомств, для невідкладних робіт. Тобто, щоб закрити вікна, дахи. Але насправді потрібно провести більше робіт. Тобто роботи з виділення коштів уже тривають, я сподіваюся, що їх буде продовжено найближчим часом. Йдеться про мільйони гривень", – сказав він журналістам у п’ятницю в Києві.

Водночас він зазначив, що збитки у сфері культури України внаслідок російської агресії після 24 лютого становлять орієнтовно сотні мільйонів євро.

"Тому зараз допомога від наших партнерів на Заході, зокрема ЮНЕСКО, є надзвичайно актуальною, і вона вже починає надходити", – додав міністр.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close