Written by 8:39 am Політика

Телепроєкт "FreeДом" дає можливість транслювати необхідні Україні меседжі на російськомовну аудиторію за кордоном – нардеп Кавчук

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Телепроєкт "FreeДом" дає можливість транслювати необхідні Україні меседжі та наративи на російськомовну аудиторію за кордоном, вважає заступник комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Україні обов’язково потрібен окремий телемарафон російською мовою. І поясню чому. Я багато спілкуюся з колегами за кордоном, і, наприклад, у Литві, Латвії мені кажуть, що дивляться "FreeДом". Будемо відвертими, у кожній із цих балтійських країн є 30-40% російськомовного населення. І вони дуже задоволені, що є альтернатива рашистському телебаченню. Там люди дивилися Russia Today, а наразі – "FreeДом". Так само Білорусь і Росія. Це чудова можливість, щоб наші наративи транслювати. Також є величезна російськомовна аудиторія у Німеччині, яку сформували вихідці з колишнього Радянського Союзу, і вони готові сприймати цю інформацію у такому форматі, як нам потрібно", – сказала вона в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Повну версію інтерв’ю з Кравчук буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close