Written by 12:41 pm Політика

Сунак пообіцяв принести до Великої Британії економічну стабільність

Лондон. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Новий прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак пообіцяв виправити помилки попереднього уряду та принести у Велику Британію економічну стабільність.

"Я зроблю економічну стабільність основою програми цього уряду", – заявив він у своїй першій промові як прем’єр, зазначивши, що наразі країна переживає глибоку економічну кризу.

Він також заявив, що війна в Україні "дестабілізувала енергоринки та ланцюги постачання". За словами Сунака, "українську кризу необхідно успішно завершити".

Прем’єр-міністр згадав свою попередницю Ліз Трасс, заявивши, що вона, прагнучи вирішити економічні та фінансові проблеми країни, "не була неправа", проте припустилася кількох помилок, і тепер він "був обраний лідером моєї партії та вашим прем’єр-міністром, зокрема, щоб виправити ці помилки".

Сунак заявив, що завжди буде вдячний Борису Джонсону за його досягнення як прем’єр-міністра, і зазначив, що "цінить його теплоту та щедрість духу". У свою чергу Джонсон привітав Сунака в "твіттері" з отриманням посади глави уряду і закликав усіх членів Консервативної партії підтримати нового лідера.

Сунак пообіцяв виконати обіцянки, які були прописані в маніфесті Консервативної партії 2019 року, серед яких, окрім інших, зазначені розбудова економіки, яка використовує можливості, отримані в результаті Брекзиту.

Минулого четверга Трасс заявила про своє звільнення. Вона очолювала уряд 49 днів – найкоротший термін за всю історію британських кабінетів.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close