Written by 4:39 am Політика

Суд Одеси оштрафував місцевого жителя за виправдання агресії РФ в Україні – прокуратура

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Мешканцю Одеси присудили штраф у розмірі понад 100 тисяч гривень за виправдання агресії проти України, повідомила пресслужба спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері південного регіону.

"Київський районний суд м. Одеси визнав громадянина України винним у виправдовуванні, визнанні правомірним, запереченні збройної агресії РФ проти України, глорифікації її учасників (ч.1 ст.436-2 КК України)", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вироком суду, згідно із затвердженою угодою про визнання винності, його засуджено до покарання у вигляді штрафу у розмірі понад 100 тис. гривень у дохід держави.

"Встановлено, що 32-річний одесит у публічному телеграм-каналі активно створював публікації, в яких виправдовував збройну агресію Росії проти України та окупацію її територій. У своїх повідомленнях чоловік прославляв російських загарбників і заявляв, що чекає на їхній парад у Києві і залякував хто не погоджувався з такими твердженнями розправою, яка чекає на них у разі окупації", – зазначили в прокуратурі.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину в інкримінованому кримінальному злочині.

Джерело: https://vppdr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=321296

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close