Written by 4:18 pm Uncategorized

Столтенберг: Масований ракетний обстріл українських міст – ознака слабкості Путіна, армія якого програє на полі бою

Брюссель. 11 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг переконаний, що масовані обстріли українських міст свідчать про слабкість Путіна та його армії, яка нездатна стримати наступ українських збройних сил і яка програє на полі бою.

Про це він сказав у вівторок у Брюсселі на пресконференції напередодні засідання міністрів оборони НАТО, яке відбудеться у Брюсселі 12-13 жовтня.

"Те, що ми бачили вчора, це ознака слабкості. Реальність така, що вони не здатні досягати прогресу на полі бою. Росія насправді програє битву, тому що у них не можливостей, щоб зупинити наступ української армії", – вважає генсек НАТО.

Столтенберг констатував, що невибіркові ракетні обстріли українських міст "відображають відсутність альтернативи для Путіна", оскільки "вони (російська армія) втратили момент (у війні проти України), і тому ведуть ракетні обстріли так, як ми бачили вчора і сьогодні".

Генсек не став говорити про те, хто стоїть за атакою на Керченський міст. У зв’язку з цим він сказав: "Крим – незаконно анексований Росією та належить Україні. Союзники ніколи не визнають незаконної анексії Криму. Росія розпочала цю війну, президент Путін розпочав цю війну".

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close