Written by 2:39 pm Політика

Стефанішина: Уряд України відкритий до конструктивного діалогу з німецькими партнерами з усіх нагальних питань поглиблення співробітництва

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Віцепрем’єр – міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявляє, що уряд України відкритий до конструктивного діалогу з німецькими партнерами з усіх невідкладних питань поглиблення співробітництва.

"Віцепрем’єр зазначила, що Україна продовжувала і продовжує виконувати всі свої зобов’язання в рамках двосторонніх відносин з ФРН, а також у рамках відносин з Європейським Союзом навіть в умовах повномасштабної війни", – йдеться в повідомленні пресслужби віцепрем’єр-міністра за результатами засідання українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва.

Зазначено, що німецька сторона підтвердила всебічну підтримку України та українського суспільства як у розрізі секторального співробітництва, так і щодо нагальних потреб.

Сторони детально зупинилися на енергетичних загрозах, зокрема ситуації на Каховській ГЕС і Запорізькій АЕС, та необхідних кроках для підтримки забезпечення населення електроенергією взимку.

"Німецькі компанії продовжують працювати в Україні", – поінформував виконавчий директор Східного комітету німецької економіки та відзначив захоплення німецьких інвесторів стійкістю, винахідливістю та відданістю українських співробітників. Водночас було зазначено, що здійснюється моніторинг німецьких компаній, які продовжують свою діяльність на території РФ.

Серед інших питань, які обговорювали: фінансування проєктів у сфері "зеленої" енергетики, подальша підтримка аграрного сектору України, захист прав та допомога українцям, які отримали статус тимчасового захисту в ЄС, співпраця в космічній галузі.

Крім того, під час зустрічі було наголошено на важливості підписання німецькою стороною політичної заяви "Про захист дітей, переміщених з України в контексті загарбницької війни Росії проти України", яка була рекомендована Єврокомісією.

Серед іншого Стефанішина наголосила, що уряд України відкритий до конструктивного діалогу з німецькими партнерами з усіх нагальних питань поглиблення відносин не лише у сферах, які обговорювали в рамках засідання групи високого рівня, а й в інших, які становитимуть взаємний інтерес у подальшому.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close