Written by 12:04 pm Економіка

Справу за обвинуваченням депутата Колісник у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації направлено до суду

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Направлено до суду справу за обвинуваченням народного депутата України Анни Колісник у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації.

"21 жовтня 2022 року НАБУ і САП скерували до суду справу за обвинуваченням народної депутатки України IX скликання, викритої у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації на понад 4,4 млн грн. Дії особи кваліфікували за ч.1 ст.366-2 Кримінального кодексу України", – йдеться у повідомленні Національного антикорупційного бюро України на сайті відомства у п’ятницю.

За інформацією НАБУ, слідство встановило, що народна обраниця не внесла до декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік відомості про оренду (володіння) двох квартир у Києві, частки в нежитловому приміщенні в Харкові й авто.

"Сукупна вартість цього майна, яке мала, але не відобразила в декларації нардепка, перевищує 4,4 млн грн", – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, 14 жовтня 2022 року антикорупційні органи України повідомили про підозру народному депутату України IX скликання Анні Колісник у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації на понад 4,4 млн грн.

Підставою для розслідування зазначених фактів, за інформацією НАБУ, стали результати перевірки, проведеної Національним агентством з питань запобігання корупції, передані НАБУ.

У повідомленні НАБУ не зазначено імені народної депутатки. Як повідомило агентству джерело в правоохоронних органах, ідеться про Анну Колісник.

Джерело: https://nabu.gov.ua/novyny/nedeklaruvannya-narodnoyu-obranyceyu-skerovano-do-sudu?fbclid=IwAR3LLoASLjDPErY8lAKEsnTN1Mqa9ejp4G76IWRYUSr161561zeHDR3JqF

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close