Written by 8:03 pm Економіка

Спікер МЗС України у відповідь на слова Орбана: Допомога Україні – не благодійність, це насамперед інвестиції Європи у власну безпеку

Київ. 24 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, коментуючи слова прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що підтримка України з боку ЄС збільшує ризик поширення війни на територію блоку, заявив, що українці платять власними життями за мир і спокій у європейських містах.

"ЗМІ: Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що підтримка України з боку ЄС шляхом санкцій і військової допомоги збільшує ризик поширення війни на територію блоку. "Якщо ми не зупинимо цей процес, то самі опинимося у війні, чого ми поки що не хочемо", – додав він. "Якщо ЄС припинить санкційний тиск на Росію та військову допомогу Україні, то російські танки, але ми цього жодним чином не бажаємо, будуть в Будапешті швидше, ніж хтось із угорського уряду зможе дозвонитися в Москву", – написав він у фейсбуці.

У МЗС наголосили, що "українці платять власними життями за мир і спокій в європейських містах. Не потрібно цього забувати".

"Допомога Україні – не благодійництво. Це, насамперед, інвестиції Європи у власну безпеку. Лише спільними зусиллями можливо зупинити російську загрозу", – додав він.

Джерело: https://www.facebook.com/oleg.nikolenko.50/posts/pfbid02fGJ5Uc6SBCBVNDbWWWVwQz3KHjdedy33zY4LJmcXoAtiQurniTFZLjyDwUJLamVVl

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close