Written by 4:33 pm Економіка

Скорочення споживання е/е на 20% дасть змогу стабілізувати енергосистему після російських обстрілів – міністр енергетики

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Добровільне скорочення споживання електроенергії хоча б на 20% допоможе стабілізувати роботу української енергосистеми після масованих російських обстрілів, повідомила пресслужба Міністерства енергетики з посиланням на міністра Германа Галущенка в ефірі національного телемарафону у четвер.

"У перші дні масованих російських ракетних атак добровільне скорочення споживання становило в середньому 10%. Водночас атаки ворога тривають, і енергосистема потребує більшого розвантаження", – сказав Галущенко, слова якого наводить пресслужба.

Він зазначив, що стабілізувати роботу енергосистеми, зокрема, допоможе скорочення споживання електроенергії протягом денного часу доби й особливо в години пік. Водночас економити електроенергію мають споживачі в усій Україні, незалежно від регіону.

"Росіяни намагаються знищити енергосистему всієї держави незалежно від того, де розташовані об’єкти енергетичної інфраструктури: на заході, сході, півночі чи півдні. Ми сьогодні – єдиний організм, який бореться із навалою, яка йде на нашу енергетику", – наголосив міністр.

За його словами, добровільне скорочення споживання дасть змогу уникнути примусових відключень, які також можуть застосовуватися для зниження навантаження на електромережі та надання енергетикам можливості ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close