Written by 8:41 am Політика

Штайнмаєр у Києві заявив про всебічну підтримку України

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр прибув до Києва вперше після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну й у зв’язку з цим звернувся з посланням до громадян і України, і Німеччини, повідомила у вівторок його представник Керстін Гаммелін.

"Моє послання народу України таке: ви можете розраховувати на Німеччину! Ми продовжимо підтримувати Україну: у військовому, політичному, фінансовому та гуманітарному плані", – йдеться в тексті заяви Штайнмаєра, яку Гаммелін оприлюднила у своєму твіттері у вівторок.

До допису вона прикріпила фото Штайнмаєра, який виходить із поїзда в Києві.

Президент також звернувся до громадян Німеччини із закликом підтримувати українців, незважаючи на труднощі, яких зазнає Німеччина. "Я звертаюся до всіх німців удома: ніколи не забуваймо, що ця війна означає для людей тут! Незважаючи на всі тягарі, які приносить війна і нам у Німеччині, – на хвилинку подивімося очима українців, тоді ми зрозуміємо, що їм потрібна наша повна солідарність і підтримка – доти, доки це необхідно", – йдеться в тексті заяви.

Штайнмаєр також зазначив, що йдеться про якнайшвидше відновлення зруйнованої інфраструктури, ремонт електромереж, водопроводів, систем опалення, усунення вузьких місць у подачі електроенергії в Україні.

"Багато німецьких міст-партнерів надають велику допомогу в цьому плані. Разом із президентом України Володимиром Зеленським я візьму на себе шефство над партнерською мережею українських та німецьких міст. Що більше партнерських відносин, то краще буде пережити зиму", – наголошується в заяві президента Німеччини.

Джерело: https://twitter.com/BPrSprecherin

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close