Written by 2:02 pm Економіка

Шмигаль закликає економно використовувати тепло та вчасно платити за комунальні послуги

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликає громадян України економно використовувати тепло під час опалювального сезону та своєчасно оплачувати комунальні послуги.

"Цього тижня в Україні починається опалювальний сезон. Лікарні, школи та інші соціальні об’єкти або вже підключені, або приєднуються до тепла прямо зараз. Житловий фонд також починають поступово підключати в більшості міст країни", – сказав Шмигаль на засіданні уряду у п’ятницю.

У зв’язку з цим прем’єр звернувся до представників місцевої влади із нагадуванням та закликом також економно підходити до споживання енергоресурсів.

"Уряд не підвищував тарифи на газ і дозволив закупити його за пільговою ціною. Але це не означає, що за цей газ ніхто не платить. Тому економія і ще раз економія. Електроенергія, газ, тепло. Все це важливо для перемоги на енергетичному фронті", – сказав він.

Також глава уряду наголосив на важливості плати за комунальні послуги.

"Кожна ваша гривня – це своєчасний ремонт, додаткове обладнання, можливість постачати світло, воду та тепло до кожного будинку. Уряд не підвищував тарифи. Ми не скасовували і не плануємо скасовувати програму субсидій. Розширено програми допомоги переселенцям та тим, хто надав їм притулок. Тому прохання відповідально підходитиме до питання оплати комунальних послуг", – підсумував Шмигаль.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close